https://varmlandsprojektparaply.se/app/uploads/2018/05/eu_logo.png https://varmlandsprojektparaply.se/app/uploads/2021/03/amif-e1642606759730.png https://varmlandsprojektparaply.se/app/uploads/2021/03/erasmus.png

Kontakt

Behöver du komma i kontakt med någon av oss på projektparaplyet? Här nedan finns våra kontaktuppgifter:

Jennie Fröling

Projektkoordinator

054-540 51 47

070-001 58 66

jennie.froling@karlstad.se

Jennie Holmberg

Projektkoordinator

054-540 51 31

070-362 72 80

jennie.holmberg@karlstad.se

Malin Andersen

Projektkoordinator

054-540 50 33

070-020 83 12

malin.andersen@karlstad.se

Pia Andersson

Projektkoordinator

054-540 50 87

070-699 74 07

pia.andersson@karlstad.se

Sara Carlsson

Projektkoordinator

054- 540 59 37

070- 001 84 70

sara.carlsson@karlstad.se

Ulla-Lena Kvist

Projektadministratör

054-540 51 87

070-020 84 11

ulla-lena.kvist@karlstad.se

Sofia Palenius

Projektcontroller/administratör

054- 540 85 82

070- 020 84 35

sofia.palenius@karlstad.se

Marie Lönntorp

Projektcontroller/administratör

054-540 53 27

070-001 82 76

marie.lonntorp@karlstad.se

Saleh Mohammadi

Arbetsgivar-utbildningssamordnare

054-540 50 49

076-891 91 94

saleh.mohammadi@karlstad.se

Susanne Forsberg

Företagssamordnare

070- 007 92 37

susanne.forsberg2@karlstad.se

Ingela Johansson

Utbildningssamordnare

054- 540 50 69

070-020 34 41

ingela.johansson@karlstad.se

Jimmy Durendahl

Arbetsgivar-utbildningssamordnare

070-001 01 81

jimmy.durendahl@karlstad.se

Följ oss på Instagram!

Vi som jobbar med projekten