unga tillsammans nya https://varmlandsprojektparaply.se/app/uploads/2018/05/eu_logo.png

Kontakt

Behöver du komma i kontakt med någon av oss på projektparaplyet? Här nedan finns våra kontaktuppgifter:

Fatima Kanu Hedin

Projektkoordinator

054-540 52 51

070-020 83 44

fatima.kanu.hedin@karlstad.se

Jennie Fröling

Projektkoordinator

054-540 51 47

070-001 58 66

jennie.froling@karlstad.se

Jennie Holmberg

Projektkoordinator

054-540 51 31

070-362 72 80

jennie.holmberg@karlstad.se

Malin Andersen

Projektadministratör

054-540 50 33

070-020 83 12

malin.andersen@karlstad.se

Marie Lönntorp

Projektcontroller

054-540 53 27

070-001 82 76

marie.lonntorp@karlstad.se

Pia Andersson

Projektkoordinator

054-540 50 87

070-699 74 07

pia.andersson@karlstad.se

Ulla-Lena Kvist

Projektadministratör

054-540 51 87

070-020 84 11

ulla-lena.kvist@karlstad.se

Lena Djuvfeldt

Projektledare

054-540 51 05

070-680 18 05

lena.djuvfeldt@karlstad.se

Oskar Eriksson

Förstudie

054 540 51 80

070- 001 58 32

oskar.eriksson@karlstad.se

Vi som jobbar med projekten